Bez kategorii

Połączenia rodowe

Połączenia Rodowe

Rozwój duchowy to często ważne, przełomowe momenty w naszym życiu. Dostrzegamy tych, co wokół nas – Nasz Ród. Może odkrywamy tajemnice rodzinne, tragedie lub osoby, o których nikt już nie mówi? Aby iść dalej – trzeba mieć mocne, zdrowe korzenie – naszych Przodków obok nas. Czas na uzdrowienie, oczyszczenie, zakończenie i uznanie, na zmianę schematów, które już nie służą, odseparowanie tego – co nie nasze… 

Uznanie swojego Rodu 

Aby twoja droga była pełna – dobrze mieć korzenie i skrzydła. Uznanie Twojego Rodu, wszystkich którzy tworzyli go od pokoleń, ich linie życia, radości i smutki, miłości i rozłąki, ale też traumy i tragedie, tułaczki i nieodnalezione groby, nienarodzeni, zaginieni, obecni i nieobecni.

Czas objać ich wszystkich i ich historię, czas uznać, pokłonić się, wyrazić wdzięczność – gdyby ich nie było – nie byłoby ciebie… Twoje korzenie, stąd pochodzisz, dzięki nim wzrastasz, zrobili to, co mogli – najlepiej jak mogli. Twoje korzenie, ugruntowanie, źródło, stabilność. 

Teraz czas na ciebie – na wzrost, rozwijanie gałęzi, puszczanie listków, kwitnięcie nadziei i wydawanie owoców Życia – Twojego Życia. Tak rosną twoje skrzydła, możesz się realizować, transformować, podejmować decyzje o tym, co niesiesz dalej, dla kolejnych pokoleń, a co zostawiasz, co nie jest twoje.

Z radością poprowadzę Ciebie poprzez te etapy połączenia i integracji, oddając hołd tym co odeszli i dziękując tym, co teraz przy Tobie, zapraszając nienarodzonych jeszcze, którzy przyjdą tu po nas. Od nas zależy jaki świat dla nich przygotujemy, od nas zależy jak przeżyjemy nasze życie. Jesteśmy tu tylko na chwilę… na bardzo ważną chwilę… Warto kroczyć Drogą Twojej Duszy!  

Ponowne narodziny 

Moment naszych narodzin często łączył się z ważnymi wydarzeniami, często trudnymi i traumatycznymi. Uzdrowienie tego momentu, przeżycie go na nowo, w bezpiecznej przestrzeni, w obecności naszych bliskich, z miłością i szacunkiem jest niezwykle ważnym momentem, transformuje nasze całe życie, zmienia nas na poziomie komórkowym, energetycznym, emocjonalnym, cielesnym i psychicznym, w szczególności zaś na poziomie duchowym. 

Wyobraź sobie…

Czekają na ciebie kochające ręce, witaj na tym Świecie na nowo! 

W otuleniu, w celebracji, z miłością i szacunkiem, uważnością i w zatrzymaniu Cudu Narodzin!

Jesteś wystarczający, jesteś ważny, jesteś chciany, jesteś kochany, jesteś CUDem!

Cały Wszechświat na chwilę wstrzyma oddech i zatrzyma ruch planet, zamilknie kosmiczny wiatr, Słońce i Księżyc popatrzy na Ciebie z Miłością! 

Oto rodzi się kolejne Kosmiczne Ziarno!

Witaj na tym Świecie na nowo!

Jeśli porusza to Twoje serce, to może to znak, że ta celebracja jest dla Ciebie? Daj mi znać, z radością przyjmę Cię na ten Świat ponownie, jako Duchowa Doula… 

Pożegnania – Odprowadzanie Dusz (dla zmarłych ludzi i zwierząt)

Odprowadzanie Dusz może oznaczać symboliczne asystowanie w ich ostatniej podróży do innego wymiaru. Może być to rytuał przygotowany dla osoby niedawno zmarłej, ale także może to być odprowadzenie duszy osoby, której dawno już nie ma wśród nas, np. zaginęła na wojnie, nie doczekała się swojej mogiły itp.

Odprowadzanie Dusz może też oznaczać symboliczne asystowanie duchom zwierząt, naszym małym przyjaciołom. Na zawsze pozostaną w naszych sercach, a ich Wolny Duch będzie podróżował swobodnie. Może jeszcze kiedyś będzie nam dane się spotkać?

Daj sobie czas na pożegnanie, na wypowiedzenie ważnych słów, na ukojenie twojego Ducha, z szacunkiem i w spokoju. Stanę razem z Tobą, zapalę świece, zanucę pieśń, może jeszcze coś mogę dla Ciebie zrobić?…

W stronę Światła… Koło Życia – Śmierci – Życia… Koniec i początek…

Praca z indywidualną intencją (wg potrzeb, do uzgodnienia) 

W naszych Rodach czasem odnajdujemy przedziwne historie i zwroty akcji, czasem rzutują one tak bardzo na historię wielu pokoleń, że nie sposób ich ignorować. Jeśli czujesz, że zostałeś wyznaczony przez twój Ród aby uleczać te historie – zapraszam do kontaktu. Wspólnie możemy przygotować rytuał dopasowany do twojej Historii Rodu, zgodny z tym co czujesz i co podpowiada ci Twoje serce.

Napisz do mnie jeśli potrzebujesz mojego szamańskiego wsparcia!

    Twoje imię i nazwisko (wymagane)

    Twój E-mail (wymagane)

    Napisz swoją wiadomość?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *