Bez kategorii

Celebracje – uroczystości

Celebracje - Uroczystości

Prowadzę specjalnie przygotowane uroczystości na zamówienia indywidualne, łącząc wiedzę słowiańską, pracę z żywiołami i elementami natury, pracę szamańską i doświadczenie w pracy z ludźmi. Często nie chcemy już powielać tradycji i schematów, które czujemy, że nam nie służą, że nie są zgodne z Drogą Naszej Duszy – dlatego coraz częściej jestem zapraszania do prowadzenia pięknych celebracji najważniejszych momentów w naszym życiu. Piękna oprawa, mądrość przodków, dobra muzyka i rytuały poruszające nasze serca to nieodzowny element tych celebracji. Nadajemy im rangę, zatrzymujemy czas, delektujemy się tą świętą chwilą, byciem z najbliższymi i wielopoziomowym współodczuwaniem. Pożywienie dla Ducha, ale też dla Oka i dla ciała połączone z dobrą zabawą stwarza niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju momenty. Opowiedz mi twoje marzenie – ja z radością poprowadzę dla Ciebie tą Celebrację.

Może sprawisz niespodziankę komuś bliskiemu i zamówisz dla niego Specjalne Urodziny?

Może marzysz o Zaślubinach innych niż wszystkie? O połączeniu rodów, o połączeniu tego co męskie i tego co żeńskie, z niepowtarzalną oprawą i słowami przysięgi płynącymi prosto z serca?

Urodziny 

Ten rodzaj celebracji cudownego momentu w naszym życiu może co roku przyjmować inną formę, myślałeś kiedyś o tym? Tak jak my się zmieniamy – niech zmieniają się nasze marzenia i codzienność, szczególnie ta związana z wyjątkowymi chwilami takimi jak dzień urodzin. Nawiązuję do tradycji rdzennych mieszkańców Ameryki, ale wplatam też do mojej pracy elementy kultury Nordyckiej i Słowiańskiej. Może też być to moment zupełnie indywidualny, zgodny z Twoją wizją i marzeniami… 

 • Urodzinowy Rytuał 1-2h
 • Urodzinowa Celebracja 2-4h
 • Tribe Dance – od 3h do 6h

Mogę poprowadzić krótki indywidualny Rytuał, albo nieco dłuższą Celebrację, do której można zaprosić rodzinę i swoich bliskich. Aby celebrować moment, kiedy koło życia zatacza kolejny rok, aby dziękować za to, co przyszło i cieszyć się ze zmian. Aby zapraszać Nowe, czekać na Zmiany w naszym życiu z dziecięcą radością, marząc i sięgając gwiazd. W połączeniu z przodkami, z naszymi bliskimi – wysyłając wdzięczność i odnawiając zasoby własnej życiowej energii. Nieodłącznym elementem jest zawsze oczyszczanie energii i przestrzeni, wypowiadanie życzeń, dobra muzyka i wspólna zabawa. 

Mogę też poprowadzić specjalnie dla Ciebie (lub dla kokoś bliskiego) długi Tribe Dance – uroczystość Urodzinową połączoną z zabawą i tańcami (poprowadzę uroczystość, przygotuję celebrację  i ułożę specjalny taneczny set muzyczny), w zależności od pomysłu czy życzenia Solenizanta! Bo przecież ty możesz zamówić taki specjalny moment dla kogoś bliskiego, sprawiając mu tym samym piękny prezent, fantastyczną niespodziankę i z pewnością niezapomniany Dzień Urodzin! 

Zrękowiny

Zaręczyny, dawniej nazywane zrękowinami były związane z rożnymi tradycjami i rytuałami, można ponownie po nie sięgnąć, nadając im nową moc, ale można też przygotować zupełnie nowy rytuał, jedyny taki na Świecie – niepowtarzalny! Tak jak ty i tak jak Miłość Twojego Życia, którą chcesz zaprosić do wspólnej Podróży Dusz. Może być to celebracja tylko dla zakochanej pary, w formie niespodzianki lub zaplanowanego spotkania w romantycznym miejscu.

Zrękowiny mogą też być piękną uroczystością, na którą zaprosisz swoich bliskich i przyjaciół, połączone z wyznaniem Miłości, wręczeniem pierścionka zaręczynowego, puszczaniem Lampionów Miłości, toastem, tańcami…. Jakkolwiek to widzisz, jak o tym marzysz – powiedz mi, a ja zaplanuję to specjalnie dla ciebie…

Wieczory panieńskie 

Świętowanie przejścia ze stanu wolnego do stanu małżeńskiego. Ostatni wieczór, gdy jesteś „wolny/wolna”, a raczej gdy nie tworzysz jeszcze pary z ukochaną przez ciebie istotą.

W naszej tradycji ma dosyć monotonny przebieg… więc jeśli marzysz o czymś niepowtarzalnym, symbolicznym, rytualnym, nawiązującym do tradycji opierającej się na siostrzanej/braterskiej miłości i wsparciu – możemy razem stworzyć niepowtarzalny wieczór, pełen magii, wypowiadania życzeń, zabawy i tańca.

Może pragniesz aby to był wyjątkowy moment połączony z Ceremonią Cacao, lub dłuższa ceremonia z Szałasem Potów? A może jeszcze marzysz o czymś innym, wyjątkowym… daj i znać… Stwórzmy tą wizję razem!

 

Zaślubiny 

Istnieje wiele rytuałów zaślubin, związanych z różnymi tradycjami i obyczajami. 

Może jednak jak dotąd nie znalazłaś/ nie znalazłeś niczego co poruszyłoby twoje serce?

Specjalnie dla Was przygotowany rytuał zaślubin, zgodny z wizją pary młodej, łączący stare tradycje i indywidualne pomysły, przeprowadzający młodą parę i i ich rodzinę oraz przyjaciół przez ten piękny moment – to moja propozycja dla Ciebie, dla Was! Szczegóły zawsze omawiam z narzeczonymi, tworząc w ten sposób niepowtarzalną Celebrację, która na zawsze zapisze się w ich pamięci i będzie cudownym momentem, przywołującym uśmiech i radość.

Świece, bębny, krąg i śpiewanie pieśni, jedyna taka Przysięga Małżeńska, życzenia, rytualne przejście z 2 rodów, połączenie, Święta Jedność i Ceremonia Koca (Tradycja Indian Cherokee), wymiana obrączek i połączenie złotych nici energii, tkanie wspólnego kobierca splotów Dusz…. 

Świętowanie, zabawa, taniec i celebracja! Smakowanie życia na wszystkich jego poziomach!

I jak ci się podoba? Może ta wizja porusza twoje serce, może chcesz coś zmienić lub dodać … Daj mi znać, wspólnie ułożymy Niepowtarzalny Plan Waszych Zaślubin. 

Możemy dodać Ceremonię Cacao … Możemy zatańczyć kilka prostych Tańców w Kręgu…

Mogę polecić kilku rzemieślników, którzy przygotują Wasze niepowtarzalne obrączki – pierścienie weselne… jeśli mogę jeszcze jakoś wesprzeć cię w organizacji tej uroczystości – daj mi znać 😊

Możemy dodać ceremonię sadzenia wspólnego drzewa, symbolu powstawania Nowego Rodu…

Opowiedzcie mi, o czym marzycie… Spróbujemy razem te marzenia przeobrazić w magiczny moment!

Rozwodziny 

Kiedy dwoje ludzi kończy Wspólną Podróż, rozłącza swoje drogi życiowe i energie, zwalniają się w przysięgi i obietnic – przychodzi czas na piękne pożegnanie, pełne szacunku i wdzięczności za przebytą razem drogę. Tak jak zaślubiny Was symbolicznie połączyły – tak Rozwodziny będą symbolicznym krokiem rozdzielenia i pożegnania. Symboliczne rozłączenie na poziomie energetycznym, emocjonalnym i duchowym, transformujące żegnających się i ich relację na nowy poziom jest mało wciąż popularne, zapominamy bowiem jak jest istotne dla nas i dla naszych kolejnych relacji i życiowych dróg. A przecież… Jest to możliwe… 

„Od dziś nie ma już MY, jestem JA i jesteś TY, ale zawsze będziesz mieszkać w moim sercu. Z wdzięcznością, szacunkiem i radością dziękuję ci za wspólną podróż” (Autor: Anna Glińska – Lachowicz)

Zapraszam Was na to piękne spotkanie, celebrację Zakończenia Wspólnej Podróży, rozłączenie w szacunku i wdzięczności. Zapalę dla was świece, zapalę Białą Szałwię, Palo Santo i Rozmaryn, wezmę bęben do ręki i grzechotkę, wypowiecie słowa pożegnania i życzenia na dalszą nową drogę, może puścicie Latarnie Marzeń, może zaśpiewamy razem uzdrawiającą mantrę? Z radością poprowadzę dla Was tą ceremonię tak, jak będziecie chcieli! Uzdrawiajmy nasze relacje, nas samych i nasze rody. Rozdzielenie naszych dróg nie musi być tragedią, wybuchem i końcem świata. To od nas zależy jaką nadamy temu oprawę, znaczenie i moc.

Niech dzieje się Pięknie, najpiękniej dla Was! 

Napisz do mnie, z radością poprowadzę Twoją niepowtarzalną Ceremonię!

  Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Twój E-mail (wymagane)

  Napisz swoją wiadomość?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *